Udělejte si i v dubnu radost. Jak?

Udělejte si i v dubnu radost. Jak?

Během každého měsíce byste si měli udělat radost. A ani duben není výjimkou. Letošní duben se sice nese v trochu pochmurném duchu, kdy většinu času musíme trávit doma z důvodu panující nebezpečné nemoci jménem COVID-19, na druhou stranu ani domácí karanténa nás nemůže zastavit v tom, abychom si radost dělali. Udělejte si radost třeba níže zmíněnými věcmi, díky kterým i v karanténě budete šťastní.  

Cvičte 

Jelikož se duben nese stejně jako březen ve znamení karantény a omezeného pohybu, neměli bychom zapomínat na cvičení. Cvičení je ostatně způsob, jak si udělat radost. Přece jenom během cvičení dochází k záplavě endorfinů, tedy hormonů štěstí, které nám rázem udělají lepší a příjemnější den.  

I když jsou fit centra zavřená, neznamená to, že byste nemohli cvičit doma. Na internetu je k dispozici celá řada zajímavých videí, které vám poradí, jak cvičit jógu nebo jak cvičit třeba pilates. Nebo vám snad vyhovují posilovací cviky na problematické partie? 

Objednejte si něco sladkého 

V současné době koronavirové jsou na tom především cukrárny a restaurace špatně. Proto si objednejte něco sladkého, abyste podpořili cukrárnu, která jinak nemůže fungovat. Navíc dát si jednou za čas něco sladkého se může, opět se jedná o zpříjemnění dne, zároveň je to způsob, jak si udělat radost.  

Kupte si něco na sebe 

I když jsou i obchody s oblečením uzavřené, neznamená to, že nefungují e-shopy s dámskou a pánskou módou. Právě naopak. E-shopy jedou na plné obrátky, proto si pořiďte něco pěkného a udělejte si tak zkrátka radost. Pokud si chcete pořídit něco stylového, vsaďte na barvy a vzory, s nimiž zaujmete.  

Začněte pěstovat vlastní zeleninu 

Ať už máte malý balkon nebo velkou zahradu, vypěstujte si nějakou zeleninu nebo ovoce. Nyní je na to času dost, nemyslíte? Navíc za vámi vypěstovanou zeleninu vám poděkuje jak tělo, tak také zdraví. Zelenina totiž bude vypěstována bez chemikálií a její chuť bude daleko lepší než u zeleniny z obchodů. 

You may also like...