Toužíte po skvělé postavě? Pomůže vám k ní několik sportů

Toužíte po skvělé postavě? Pomůže vám k ní několik sportů

Jelikož zanedlouho začne léto, mnohé ženy chtějí rychle dosáhnout vysněné postavy. Nechtějí se letos na koupalištích nebo u moře promenádovat s břišním tukem nebo nehezkýma nohama. Jenže pokud chtějí ženy opravdu získat vysněnou postavu, měly by vsadit nejen na správný jídelníček, ale také na vhodné sporty. Ne všechny sporty jsou totiž pro hubnutí a jen s málokterými sporty zhubnete tak, jak si přejete.  

Abychom neztráceli čas se sporty, které hubnutí zrovna nepomáhají, pojďme si vytipovat několik konkrétních sportů, díky kterým zhubneme do vysněné velikosti.  

Pilates 

Už jste slyšeli o sportu, respektive o cvičení jménem pilates? Jedná se o vůbec nejúčinnější cvičení, které vede k celkovému zformování postavy. Je dobré provádět pilates s jiným, více spalovacím sportem, kterým je například běh. Během pilates dochází k posilování a zároveň také protahování celého těla. Cvičení se obchází bez jakýchkoli pomůcek. Cvičení se skládá ze základních pěti cviků, které je třeba provádět samozřejmě v souladu s dýcháním.  

Plavání 

Hledáte efektivní sport, díky kterému budete hubnout prakticky rovnoměrně? Pak byste měli vsadit na plavání, během kterého se zapojují naprosto všechny partie lidského těla. Plavání je ideální sport pro každého, kdo nerad chodí do posilovny. Je však třeba plavat alespoň půl hodiny, teprve po půl hodině dochází k aktivnímu spalování tuků.  

Spinning 

Dalším sportem, který podporuje hubnutí, je spinning. Jedná se o sport, během kterého dojde nejen k podpoře hubnutí, ale také se vám výrazně posílí vaše fyzická kondice. Spinningem se rozumí jízda na stacionárních kolech, které zdánlivě připomínají rotoped. Celou lekci vždy vede lektor, který udává tempo a který zapíná hudbu, se kterou se vždycky lépe cvičí. 

You may also like...