Nejlepší aerolinky

Jaké aerolinky jsou nejlepší na světě?

Létáte často nebo jste ještě neletěli vůbec? Pokud létáte často, víte, kterou aerolinkou se vyplatí letět a kterou nikoliv. Pokud jste doposud neletěli, vyhledáváte především bezpečné aerolinky, které mají kladné recenze. Ať už spadáte do jakékoliv skupiny, s výběrem příští aerolinky vám může pomoct nový žebříček nejlepších aerolinek, který nedávno zveřejnil server TripAdvisor.

Portál TripAdvisor je cestovatelský portál, který zná nejeden turista a milovník cestování. Právě zde totiž můžete vyjádřit své názory, na základě kterých se rozhodnou další vášniví cestovatelé. V nedávné době se zveřejnil žebříček top destinací světa. Žebříček byl sestaven na základě hodnocení uživatelů a cestovatelů, proto je reálný a objektivní.

Díky hodnocením uživatelů byl sestaven i žebříček nejlepších aerolinek, vše fungovalo na stejném principu, otázkou je, jaké aerolinky se dostaly na první příčky žebříčku?

Asijské společnosti jedou

Opět se ukázalo, že evropské aerolinky nepatří mezi hvězdnou elitu. Do žebříčku se totiž dostalo jenom minimální množství evropských aerolinek. Dalo by se říct, že aktuální žebříček nejlepších aerolinek patřil Asii, právě její aerolinky obsadily nejvyšší příčky žebříčku.

Na prvním místě se umístily Singapore Airlines, druhé místo obsadila novozélandská národní letecká společnost, kterou je Air New Zeland. Bronzovou medaili získaly velice oblíbené aerolinky, a to aerolinky Emirates.

A co další příčky?

Pokud bychom měli sdělit i další příčky, zmínili bychom především první desítku, do níž se dostala aerolinka EVA Air, která obsadila páté místo, na osmém místě se objevily aerolinky Qatar Airways a desátou příčku obsadila aerolinka Korean Air.

Abychom však nezapomněli na jedinou úspěšnou evropskou aerolinku, musíme zmínit aerolinku Jer2.com, což je jediná evropská aerolinka, která se umístila v žebříčku serveru TripAdvisor.

You may also like...