Jaké místo je nejvřelejší k turistům

Jaké místo je nejvřelejší k turistům?

Pokud máte volný víkend, byla by chyba, kdybyste ho trávili doma. Raději se rozhodněte někam vyrazit – něco poznat. Cestování se dneska stalo velice oblíbenou činností, která není ani extra drahá. Cestovat můžete komfortně letadlem, ale samozřejmě můžete volit i trochu levnější formu, a sice autobus nebo případně vlastní automobil. Pokud nevíte, kam byste mohli během volných dnů vycestovat, měli byste poznat to nejvřelejší místo k turistům, kterým je Singapur.

Málokdo by řekl, že právě v Singapuru jsou turisté nejvíce vítáni. Řekli bychom, že nás nejvřeleji uvítají někde v Říme, kde nám nabídnou ty nejlepší speciality. Jenže skutečně nás nejvřeleji přijmou právě v Singapuru, tedy tak to alespoň vyplývá z průzkumů jednoho oblíbeného turistického portálu, kterým je portál TravelBird.

Místo plné nevšedních až bizarních zákazů

Do Singapuru byste měli zavítat už jenom z toho důvodu, abyste si na vlastní kůži zažili zdejší zákony, které vám mohou přijít až směšné. Řada zákonů je opravdu směšná, ale neuvěříte jim, pokud je nezažijete na vlastní kůži.

Mezi nejbizarnější zákony zde patří například žvýkání žvýkaček na veřejnosti.

Bezpečné místo, kde se turisté nemusí bát

I když si zde budete muset dávat pozor na své žvýkající zlozvyky, stejně je to tu velice bezpečné. Najdete zde ultramoderní letiště a všichni zdejší obyvatelé jsou zde velice příjemní a ochotni pomoct, pokud se ocitnete v nepříjemných situacích.

Kde přijmou turisty taky vstřícně?

Samozřejmě Singapur není jediné místo na zemi, kde vás přijmou vstřícně. Do první padesátky se řadí například Stockholm, dále taky Helsinky nebo třeba Oslo či Lisabon. Kupodivu se v první padesátce těch nejvřelejších měst najde i naše krásná matička měst Praha.

Abychom ale taky zmínili ty horší místa, v nichž vám třeba nejsou zrovna dvakrát ochotni pomoct, tak bychom zmínili hlavně Moskvu, Bukurešť nebo třeba Káhiru.

You may also like...