Tři nejlepší kavárny v centru Prahy

Tři nejlepší kavárny v centru Prahy

Do Prahy se jezdí dnes a denně. Je však velká škoda, že Češi hlavní město navštěvují mnohem méně než zahraniční turisté. Nejčastěji se v Praze setkáme s Číňany nebo s Vietnamci, kteří navštěvují zejména památky nebo centrum města, kde se nachází nejznámější místa a budovy. Mnozí turisté jsou však nadšeni jen ze samotné pražské architektury, která je opravdu nadčasová a dech beroucí. Pokud se v Praze budete vyskytovat, jistě také navštívíte nejznámější pražské památky, které jsou zkrátka typické pro naše hlavní město. Také možná navštívíte nádherné vyhlídky, na které uvidíte krásnou Prahu. A poté, až se unavíte, je načase navštívit nějakou krásnou pražskou kavárnu.

Lidé milují kávu a díky sociálním sítím se velké oblíbenosti těší zejména kavárny, které jsou po designové stránce dokonalé. V Praze se takových kaváren nachází mnoho a člověk neví, do jaké zavítat první. Pokud se rozhodnete pátrat na internetu, najdete jenom minimální množství článků, které by pojednávaly o těch nejhezčích pražských kavárnách. Abyste tak náhodou nezamířili do nehezké kavárny, poradíme vám, kde si dáte skvělou kávu i zákusek a to nemusíte opustit centrum Prahy s těmi nejznámějšími místy a památkami.

1) Cukrárna Myšák

Kousek od Lucerny, tedy konkrétně od Václavského náměstí ve Vodičkově ulici narazíte na nádhernou Cukrárnu Myšák, kterou rozhodně nepřehlédnete. Stále se budete nacházet blízko Národního muzea a také Václava na koni, tudíž stále budete v centru Prahy, když zde budete sedět. Cukrárna je známá díky svým skvělým zákuskům a ještě lepší kávě. Také je oblíbená díky tomu, že ji mnohé známé osobnosti propagují na sociálních sítích, tudíž se tato cukrárna stala doslova hitem.

2) Styl&Interier

Mezi nejkrásnější pražské kavárny vůbec patří krásná zapadlá kavárna v centru Prahy přímo naproti Lucerně, tedy pár metrů od Václavského náměstí. Tou kavárnou je kavárna Styl&Interier, která je dech beroucí zejména po své designové stránce. Dokonalá je však i díky své nabídce, která zahrnuje nejen obědy a večeře, ale také snídaně i velkou škálu zákusků.

3) Kavárna Ema

Pokud milujete spíše komornější atmosféru a přátelské prostředí, navštivte kavárnu kousek od Florence, která se jmenuje Kavárna Ema.

You may also like...