Jak hravě zhubnout bez jojo efektu a hladovění?

Jak hravě zhubnout bez jojo efektu a hladovění?

Nejeden z nás si dal novoroční předsevzetí takové, že zhubne alespoň to, co se nabralo přes vánoční svátky. Zatímco někteří chtějí zhubnout jenom pár kilogramů, jiní chtějí zhubnout natolik, aby opět měli svou vysněnou postavu, jakou se pyšnili například na střední škole. V případě, že patříte k lidem, kteří chtějí opravdu zhubnout, prozradíme vám pár triků, jak na to. Nemusíte ani hladovět, ani se obávat jojo efektu, dokonce nemusíte ani cvičit.  

Pokud jste v minulosti zašli za odborníkem na hubnutí, určitě vám řekl, že musíte cvičit o sto šest. Jenže pravdou je, že cvičení není vůbec potřeba. Není to klíč k dokonalé postavě, existuje totiž daleko lepší řešení, jimiž jsou překvapivé triky vedoucí ke štíhlé linii.  

Pořiďte si domů menší talíře 

Ptáte se, jak zhubnout bez hladovění? Pořiďte si menší talíře. Jíst byste měli do polosyta, nikoli dosyta, a tak tomu přizpůsobte i své porce. Pokud si neumíte nakládat menší porce na větší talíř, raději si pořiďte menší talíře. Menší talíř rovná se logicky i menší porce jídla. Pokud si budete nakládat menší porce denně, najednou sníte až o dvacet procent kalorií méně, čehož přesně chcete dosáhnout.  

Važte se 

I když mnozí lidé tvrdí, že váha si nás neváží, pravdou je, že právě váha nás může dokopat k tomu, abychom zhubli. Je důležité se vážit každý den, má to totiž jistý dopad na naši psychiku, což následně ovlivňuje to, co sníme nebo kolik toho sníme. I když pravděpodobně moc nezhubneme tím, že se ráno zvážíme, jisté je to, že nebudeme dále přibírat. Naše podvědomí nám nedovolí jíst nic, co bychom jíst neměli.  

Pište si, co jste snědli 

Buď si můžete koupit diář, do kterého si budete zapisovat přesně to, co jste během dne snědli, nebo si stáhněte aplikaci, do které si budete zadávat přesné porce toho, co jste zkonzumovali během dne. Díky psaní si toho, co jste snědli, zjistíte, kolik kalorií zhruba denně sníte a taky to může vést k ubírání pár kilogramů.  

You may also like...