trendy jednodílné plavky

Letos v létě budou trendy jednodílné plavky

Léto je za rohem! Což znamená, že začíná období nakupování výbavy na léto. Jsou tu dny plné nakupování, při kterých se konečně můžeme rozšoupnout. Obcházíme nákupní centra a hledáme stále novější a novější kousky do našeho letního šatníku, které bychom si mohli vzít na dovolenou. V úvahu přichází rozhodně velké množství šatů, protože ty jsou v létě jedny z nejvíce potřebných druhů oblečení. Vždyť léto je o vysokých teplotách, tak proč byste se někde u moře museli potit v džínech? Nezapomeňte na širokou škálu oblíbených šortek, protože ty jsou k moři taky naprosto ideální. Dále musíte mít velké množství žabek, kdyby vám náhodou jednu botu z páru odplavilo moře, když budete dřímat na pláži. Mimo jiné nezapomínejte ani na vybavení, jako jsou ručníky nebo opalovací krémy, ale přece jen opalovací krémy můžete koupit i na místě. Místo nich si do kufru raději sbalte alespoň dvoje oblíbené plavky. Nezapomeňte, že nemusí být nutně dvojdílné! Letos totiž frčí především ty jednodílné.

Černé jsou nejlepší, ale ani barevnějším typům se nebraňte

Jednodílné plavky jsou opět jakýsi retro kousek, který se nám vrátil z minulosti Retro kousky se zkrátka nyní vracejí, a tak se je nebojte koupit a nosit. Jednodílné plavky jsou navíc velmi vkusné a mnohdy vám skvěle skryjí přebytečná kila, která jste nestihli shodit. Nezapomeňte na sluneční brýle, které také kupte především v tom retro stylu – „in“ jsou nyní právě ty obrovské se zašpičatělými konci.

Plavek si však na dovolenou u moře vezměte rozhodně více. Minimálně jedny však musí být přesně v jednodílném provedení, protože pouze s nimi ukážete, že sledujete aktuální trendy a že styl je vaše druhé jméno. Volte je především v klasické černé barvě, ale nebraňte se ani barevným kouskům. Pestrost by se měla projevit i na plavkách, ovšem černá přece jen zeštíhluje, a to je u jednodílných plavek přece další výhoda.

You may also like...