akvapark

Česká republika je plná akvaparků! Které patří mezi „nej“?

Jen některé výlety lze provádět během celého roku. Pokud vymýšlíte, kam se s rodinou vydat během volného víkendu, zvolte rozhodně třeba zoologickou zahradu, která je otevřená po celý rok. Mnohdy jsou zvířata přítulnější v zimě než v létě, protože je pro ně mnohem lepší počasí. Ostatně pokud vás stále stejná zvířata omrzela, pak se zaměřte na nějak jinak strávené sobotní či nedělní odpoledne. Běžte si třeba zasportovat. Díky tomu, že v poslední době vzniklo opravdu mnoho sportovních kurtů, které jsou uzavřené, se dají kolektivní sporty hrát i během zimy nebo za deště či krupobití. Pokud však ani toto není podle vašeho gusta, zkuste to například se zábavnými akvaparky.

Akvaparky jsou to pravé pro rodiny s dětmi, protože se děti vždy patřičně vyřádí a večer lehnou do postele tak unavené, že usnou rychleji, než stihnete říct „švec“. Takových akvaparků je v České republice opravdu mnoho, ale jen některé se mohou pyšnit označením „nejlepší akvapark v Česku“. Který akvapark tedy stojí za to, abyste ho viděli?

• Aqualand Moravia

Pasohlávky jsou populární nejen díky přírodní rezervaci, ale také právě díky univerzálnímu koupališti. Aqualand Moravia je naprosto geniální místo, kde si na své přijde opravdu každý. Rodiče se mohou rochnit v mnoha vířivkách a ve vodních lázních, navštívit pak mohou i wellness kout, kde si mohou odpočinout v mnoha saunách. Děti se pak samozřejmě vyřádí nejspíše na vodních atrakcích. Jedná se zejména o tobogány, kterých je opravdu mnoho v tomto akvaparku. Dále také jsou zde vodní víry a divoké řeky, které však nejsou pro ty nejmenší. Pořádají se tu i různé aqua aerobiky, které jsou častokrát zdarma. Vstup ale do celkového akvaparku, kde jsou k dispozici i nejrůznější restaurace, nepatří zrovna k těm nejlevnějším. Za zvýhodněnou cenu se sem dostanete zhruba za tři až čtyři sta.

You may also like...