Co z potravin a nápojů vynechat, pokud chcete, aby vaše postava v plavkách byla stále sexy?

Co z potravin a nápojů vynechat, pokud chcete, aby vaše postava v plavkách byla stále sexy?

Zanedlouho přijde léto, tedy doba, kdy si vyjedeme na výlet, za zážitky, k vodě. Jenže toto období je plné plavek a krátkých triček či šortek, a tak mnozí lidé na své postavě už pracují. Jenže hubnutí není jenom o dostatečném pohybu, je to také o správném stravování. Vyhněte se proto těmto potravinám, které jsou zabijáci dokonalé postavy. Bohužel je konzumuje každý, a to nejen během léta, ale po celý rok.  

Pivo 

Těžko hledat populárnější letní nápoj, než je pivo. I když chutná a také osvěží, je dobré na něho zapomenout. Raději se osvěžte čistou vodou. To proto, že pivo obsahuje nejenom velké množství cukru, ale obsahuje také velké množství kalorií. Ani jedno není to, co by vaší postavě prospělo. 

Zmrzlina 

Osvěží, ochladí a také skvěle chutná. Jak? Samozřejmě sladce. A to je jasný důvod, proč zmrzlinu v létě také vynechat. Málokdo jí dokáže odolat. Pokud ani vy ne, je třeba říci, že se jedná o kalorickou bombu. Jak pro obsah cukru, tak příchutí, nebo také tučné smetany. Pro udržení postavy špatná věc. 

Limonády 

Svou barvou, sladkou chutí a orosenou sklenicí v létě doslova lákají. Snažte se jim odolat. To proto, že mají více škodlivého, než dobrého. V první řadě je to enormní množství cukru. Dále nelze zapomínat také na různá barviva nebo éčka. Ani jedno neprospívá zdraví a cukr navíc ohrožuje i vaši postavu. 

Hot dogy a hamburgery 

Přijde vám fast food jako typické letní jídlo, které si dáte venku u stánku? Má velkou popularitu, ale zároveň má i velká negativa. Klasické kalorie, prázdné kalorie, mnohdy také tuky, různé náhražky a dochucovadla a k tomu cukr v housce a rohlíku. Proto tento pokrm raději vyměňte za salát. 

Cukrová vata 

Typické jídlo z letních poutí. Na prví pohled působí tak, že je velmi lehká, a tak vaší postavě nemůže uškodit. Jde však o produkt, který je vyrobený výhradně z cukru. Proto je jasné, že i pár soust se podepíše na vašem zdraví a na vaší postavě. 

You may also like...