diety

Jaké diety jsou denním společníkem hollywoodských hvězd?

Štíhlá linie je sen každé ženy. Ženy jsou většinou pro takovou krásnou štíhlou postavu udělat naprosto cokoliv. Jsou mnohdy doslova posedlé a touží po tom, aby jejich tělo vypadalo jako té modelky, která se denně ukazuje na kalendáři v manželově pracovně. Jenže pro takové tělo je nutné něco dělat. Nejen, že je nejspíše nutné trochu cvičit, ale ve velké míře za hezkou linií stojí jenom stravování, díky kterému jde hubnutí jako po másle. Proto se nejdříve snažte změnit jídelníček a poté se soustřeďte na samotné cvičení a další takové aktivity.

Jenže ženy jsou nedočkavé a nechtějí čekat tak dlouho. Moc dobře vědí, že stravování jako takové je běh na dlouhou trať a ženy už jsou proslulé tou vlastností, že co se týče postavy, tak tu krásnou vysněnou chtějí ihned, ať se děje, co se děje. Nemůžeme jim to mít za zlé, ale pro ně je to vlastnost, která v tomto případě škodí. Díky ní se totiž vrhají do drastických diet, které nejsou vůbec dobré pro zažívání a pro celkové zdraví. Když už diety, tak by se dalo uvažovat nad těmi, které provozují nejznámější hollywoodské hvězdy. Není však vyloučeno, že i takové hvězdičky mají problémy se zdravím právě díky jejich dietám.

Co prosazuje Jennifer Aniston?

Kdo by nechtěl v jejím věku vypadat jako ona? Podstoupila sice pár plastik, ale na svou štíhlou postavu by nenechala chirurgem sáhnout! Její tělo je přesně to, co je ona samotná. Řádně na ní pracuje, ale do toho prosazuje jednu dietu, o které málokdo ví. Prosazuje takzvanou řeckou dietu. Jedná se převážně o řecká jídla, mezi kterými má čtyři hodiny pauzu. Jídla v sobě nesou hlavně velice zdravé ryby, dále zeleninu, olivový olej, bylinky a mnohé další potraviny. Po této dietě se však drasticky nezhubne, ale budete se po ní cítit jenom dobře. A díky rybám a bílkovinám v nich obsažených se dočkáte vyrýsované postavy.

Čemu se vyhýbá Angelina Jolie?

Hvězdu, kterou znáte především díky manželství s neuvěřitelně pohledným Bradem Pittem, naprosto udiví, když lidé pijí mléko. U této celebrity je dnes už všeobecně známo, že pokud byste ji chtěli naštvat, tak mlékem. Ona se totiž tomuto nápoji naprosto vyhýbá. Místo toho se raději napije té sójové podoby. Mimo jiné odmítá i kávu, alkohol, černý čaj, těstoviny a dokonce i houby! Mimo jiné také nesladí a ani nesolí.

You may also like...