Parka Timberlandy – nejčastější outfit letošní zimy

Zima se letos opravdu ukázala. Nejprve začala zlehka – asi to mělo znamenat ticho před bouří, jak se říká. Nejspíše chtěla jen sdělit, že je zapotřebí se na ni opravdu připravit. Lidé tedy začali kupovat zimní bundy, kabáty, boty, čepice i šály, které by je nejlépe ochránily před příchozími mrazíky. Nikdo ale nečekal, že udeří až takto mocně.

Teploty se během několika málo dní snížily z plus pěti do mínus třiceti stupňů. Sněžit začalo sice až po Vánocích, mrazy ale přišly o něco dříve. Letošní zimní měsíce si tedy užívají převážně milovníci sportů nebo děti, které tráví veškerý svůj volný čas na kopcích, kde mohou sáňkovat, bobovat, koulovat se či stavět sněhuláky.

S příchodem zimy se také objevily nové trendy v módě. Sice se staly velmi populárními elegantní kousky, jako jsou kabáty s klopy nebo hnědé kabáty rovného střihu, avšak na ulicích se setkáváme s něčím zcela jiným. Zejména tento styl můžeme najít u teenagerů nebo dvacetiletých dívek. Jedná se o free styl, kterého dosáhly s pomocí parky a farmářek.

Parky se staly oblíbenými již na jaře a na podzim. Není se proto čemu divit, že tento trend přetrval. Skvěle se totiž hodí k roztrhaným džínům a má kapuci, která se šikne, pokud nejste vlastníky čepice či deštníku. Je delší, tudíž i vaše ledviny jsou v teple. Co její pohodový vzhled zkazilo, jsou „kožešinky“ na kapuci, které si můžete změnit či přikoupit v jakékoli barevné kombinaci. Vojensky zelený kousek tedy zoškliví spousta dívek například růžovým či modrým chmýřím, které by mělo vypadat jako krásný hebký kožíšek.

Pokud svou bundu takto nezkazíte, rozhodně si k ní přikupte Timberlandy. Jedná se o farmářské boty většinou v hořčicově žluté barvě s tmavými okraji. Dnes se na trhu ale setkáte s různými barvami těchto bot. Asi se chtěly sladit k ošklivému barevnému kožichu na kapucích parek.

You may also like...