Sandálky na podpatku

Sandálky na podpatku jsou nadčasově stylové

Teplé počasí nám přináší větší možnosti v rozšoupnutí se ohledně looků, které si denně na sebe vymýšlíme. Jedná se především o to, že své krásné outfity nemusíme skrývat pod kabáty, jako tomu je klasicky v zimě. Proto nám tedy teplé počasí umožňuje ukázat se ve vší parádě. Někdy si můžeme obléknout džíny, jindy se svěříme do rukou působivých šatů. Šortky nám budou dělat společnost především tehdy, kdy se rozhodneme odjet někam na výlet. Na záda pak jen přihodíme vkusný batůžek a na nohy dáme tenisky a hned můžeme vyrazit vstříc dobrodružství! Ostatně samozřejmě tenisky nejsou jedinou pohodlnou obuví, kterou můžeme nosit přes teplé počasí. Rozhodně si na své přijdou i milovnice balerín nebo sandálek. U sandálků je navíc možnost taková, že si můžeme zvolit pohodlnější variantu, která v sobě nese především vkusnou plochou podrážku, nebo se můžeme rozhodnout pro elegantnější verzi a zvolíme sandálky na podpatku. Ty jsou dodnes velmi nadčasové a skrývá se pod nimi sice menší utrpení kvůli podpatkům, ale na druhou stranu jsou vždy tvořeny podle aktuálních módních trendů.

Tlustý podpatek zaručuje větší pohodlnost

Pakliže se však zaměříte na koupi těch elegantnějších typů těchto botiček, rozhodně se dívejte spíše po tlustém podpatku než po tom úzkém. Tenký podpatek je totiž velmi zrádný. Nejen, že se na něm špatně chodí, ale také je značně nepohodlný. Ovšem pokud na něm umíte skvěle chodit, tak se pusťte i do koupě bot s tenkým podpatkem.

Populárnější a modernější jsou však ony zmiňované tlusté pohodlnější podpatky. Nyní je zakoupíte snad ve všech barvách. Nejpopulárnější jsou především v bordó odstínů nebo ve vojensky zelené barvě. Černá je sice taky trendy, ale barvičky přes jaro a léto jsou mnohem vhodnější a vkusnější. Nebojte se je tedy nosit i na botách, nejen na oblečení.

You may also like...