Jak si vybrat oblečení na skate

Jak si vybrat oblečení na skate

Rozhodli jste se věnovat naplno skateboardingu, ale vidíte, že ostatní kluci v partě mají jiné oblečení než vy? Skateboarding je sport, k němuž je třeba mít oblečení určené pro tento sport. Skate styl – tak se říká tomu, co ostatní skejťáci nosí. Jedná se o typický styl oblékání pro skateboarding, není to však nic drahého, neutratíte za to majlant. Jen si při nakupování takového oblečení musíte dbát na velikost.

Právě na velikosti záleží u skate stylu. Pokud si budete vybírat skate oblečení, lze říct, že je třeba investovat do oblečení, jež je minimálně o číslo větší. Důvodem je fakt, že obleče

jednotlivých tricích doslova vlát ve větru, to je ten důvod, proč skejťáci nosí oblečení větší. Samozřejmě pohodlnost je taky důvodem.

Při výběru oblečení tak kupujte takové, které je minimálně o číslo větší. Nezáleží na tom, jestli se bude jednat o mikinu, tričko nebo třeba o džíny, které následně utáhnete páskem v polovině hýždí tak, aby trenky koukaly trochu ven.

Na doplňcích záleží

Samozřejmě to není jen o velkém oblečení, ale je to zároveň o doplňcích. V případě, že budete nosit takzvaný skate styl, je třeba investovat do doplňků v podobě kšiltovky s rovným kšiltem, do bláznivých vysokých ponožek nebo do silikonových náramků, kterých je obvykle na ruce už přespříliš.

A co boty?

Nabízí se také otázka, jaké boty spadají do skate stylu, jaké boty je možné nosit. Co se týče obuvi, skejťáci nosí zásadně tenisky s rovnou podrážkou, které jsou většinou značkové. Například boty značky Vans jsou skvělým případem typické skejťácké obuvi, na kterou žádný skejťák nedá dopustit. Rovná podrážka, jednoduchý design, pohodlnost.

Samozřejmě existují i jiné značky skejťácké obuvi, ovšem značka Vans je legendární. Vždyť kvůli skateboardistům vlastně vznikla, i když dnes její nabídka není jen o skate stylu.

You may also like...