Běžecké aplikace, které budou spolehlivě evidovat uběhnuté kilometry

Běžecké aplikace, které budou spolehlivě evidovat uběhnuté kilometry

Rozhodli jste se zhubnout přebytečná kila, která vám už nějaký ten pátek nedají spát? Chcete však své uběhnuté kilometry konečně po letech evidovat, abyste na sebe mohli být náležitě hrdí? V takovém případě byste měli stáhnout do svého mobilního telefonu některou z oblíbených běžeckých aplikací, která bude hravě evidovat všechny vaše uběhnuté kilometry, které zvládnete.  

Mobilní aplikace určené k běhu jsou dnes velice propracované a běžci si je nemohou vynachválit. Umí spočítat nejen uběhnuté kilometry, ale především také spálené kalorie, celkové převýšení nebo náhled trasy, který jste uběhli.  

Jelikož je aktuálně takových aplikací ke stažení celá řada, nabízí se otázka, jakou si tedy stáhnout, jakou vybrat. Vytipovali jsme několik opravdu oblíbených, které patří k nejstahovanějším.  

Endomondo 

Potřebujete evidovat svou běžeckou činnost nebo zcela jiný sport, který máte v oblibě? Aplikace Endomondo už dávno není jenom běžeckou aplikací, je to aplikace pro jakýkoli pohyb, který vykonáváte. Kromě statistik výkonů je možné zapnout si i GPS. Základní verze je ke stažení zdarma a je kompatibilní pro všechna zařízení.  

Runkeeper 

Aplikaci Runkeeper mají běžci velice v oblibě, a to především díky její jednoduchosti. Nenachází se zde žádné zbytečnosti, které by člověku vadili nebo překáželi při využívání aplikace. Jediné, co lze, je propojit aplikaci na sociální sítě, tudíž se můžete chlubit svými zdolanými výsledky. Kromě toho jsou k dispozici tréninkové plány, také hlídání vytyčených cílů a podobně.  

Sportstracker 

Další velmi jednoduchou aplikací je aplikace Sportstracker, která například měří vzdálenost či trasu běhu, dále nabízí detailnější databázi map a samozřejmostí je propojení se sociálními sítěmi. Tato aplikace je ideální pro jedince, kteří nechtějí být při pohybu moc rušeni, přesto chtějí, aby aplikace hravě fungovala i bez jejich zásahu. 

You may also like...